sobota, 7 kwietnia 2012

Arthur

Tytułowy Arthur Bach to multimiliarder którego życie to wieczna impreza. Mimo swojej dorosłości Arthur posiada nianię która robi wszystko by wyciągać go z wszelakich kłopotów. Pewnego dnia w Nowojorskim metrze spotyka uroczą przewodniczkę Naomi . Bach od razu zakochuje się w nieznajomej, jednakże bez wzajemności. Uczucie Naomi do Arthura z czasem nabiera życia. W końcu musi wybrać : zaaranżowane małżeństwo z znienawidzoną Susan i dostęp do rodzinnej fortuny , bądź niepewna przyszłość z Naomi bez dziedzicznych pieniędzy ale z prawdziwą miłością.


Film dość zabawny, ale według mnie nieco płytki
Ja osobiście lubię ten film , oraz sądzę że dużo dała mu świetnie odegrana rola Susan Johnson przez Jenifer Gardner . Niestety były mąż Katy Perry, Russell Brand troszkę zaniżył poziom filmu, pomimo iż  jest w miarę dobrym aktorem.
W skali od 1 do 10
daje 5
film nie jest ani zły ani dobry
Film można obejrzeć na http://www.kinomaniak.tv/film/Arthur/39377


5 komentarzy:

 1. Oglądałam i fajny ^^
  Ciekawy ten twój bloog : P
  zapraszam również do mnie :

  ama-the-ama.bloog.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawy blog ;)
  CO do filmu ... według mnie może być ciekawy ;D

  OdpowiedzUsuń
 3. Witaj. Shuu jestem, ale to już pewnie wiesz. Widzę, że się u mnie na blogu regulaminu nie czytało, a jeśli się czytało, to się nie zastanowiło, bo jak tam na pisałam, jestem samozwańczym krytykiem. Ale nie bój się. Blog mi się podoba. Fajnie jest wiedzieć, co można obejrzeć, a czego lepiej nie tykać. Wygląd nie jest najlepszy, ale to szczegół. Będę obserwować i zaglądać.
  Pozdrawiam
  Shuu

  http://the-beauty-of-japan.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Wiktoriańskiej Anglii? Nie. Hime Gyaru reprezentują raczej współczesne księżniczki, słodkie i różowe. Inspirują się Amerykańskimi (a konkretnie Kalifornijskimi) dziewczynami. A co do twojego znaleziska. Może znalazłaś dziewczynę ubraną w stylu "sweet lolita" lub "dark lolita" one zwykle noszą gorsety. A jeśli nie, to może po prostu natknęłaś się na jednego z członków Japońskiego zespołu Versailles, gdyż to oni raczej ubierają się w stylu wiktoriańskiej Anglii, a przynajmniej mi się tak wydaje. Wpisz se w googlach "Versailles" to ci wyskoczą tacy dzicy ludzi. A dla takiej ciekawostki podam, że może ci się wydawać, że są kobietami, choć na serio wszyscy są mężczyznami. Ich styl ubioru to "visual kei", ale taki "visual kei" na krawędzi, więc nie wiem, czy coś znajdziesz wpisując "visual kei".

  A co do bloga. Myślę, że powinnaś stworzyć Menu (czyli Strony) i tam umieścić te wszystkie filmy, choć moze i obejść się bez tego. Radze usunąć ten odtwarzacz, bo on tu do niczego potrzebny nie jest. To blog o filmach, co nie? Więc po jaką chole*ę tu ten odtwarzacz? Kontakt również radzę umieścić w Menu, tak moim zdaniem będzie i ładniej i jakoś tak bardziej przejrzyściej (jeśli nie wiesz, o co mi chodzi, to spójrz na Menu na moim blogu). Moim zdaniem te tło powinnaś zrobić jako nagłówek, a tło zostawić białe, bądź w jakimś delikatnym odcieniu fioletu, albo jakiegoś innego koloru. Wtedy zamiast czarnego tła postu, zrobisz przezroczyste i już będzie ładniej. Na razie to chyba będzie tyle moich rad. Zobaczy się później.
  Pozdrawiam
  Shuu

  http://the-beauty-of-japan.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo fajny blog ;)

  OdpowiedzUsuń