wtorek, 28 czerwca 2011

Beastly

Beastly to nowoczesna wersja pięknej i bestii.
Chłopak źle traktuje dziewczynę na randce za co zostaje przeklęty i traci swój boski urok.
Wyzwolić g od czaru jedynie może prawdziwa miłość.
.
Film nie szokuje, przewidywalny. Trzeba także powiedzieć że braki w  talencie aktorskim Vanessy Hudgens trochę psuje klimat. W filmie ukazany jest motyw "czarownicy", przez co dostarcza nam sporą dawkę kiczu, niemalże jak  z Disneyowskiej produkcji. Jednakże nie mogę powiedzieć że byłam tak załamana że po chwili oglądania wyłączyłam film, lecz wytrwałam do końcowych napisów, co świadczy że film nie był aż tak tragiczny.
W skali od 1 do 10
4.
Przeciętny.]
http://www.ekino.tv/film,Beastly-2011-Napisy-PL,21865.html

5 komentarzy:

 1. Właśnie go obejrzałam i jestem zadowolona. Prawda, że przewidywalna fabuła i ta Vanessa.. Wydaje mi się jednak, że dobrze wcieliła się w swoją bohaterkę, co nie oznacza, że nie mogło być lepiej. Jak dla mnie, w skali od 1 do 10 dałabym 7. Chciałam także poinformować, że będę na Twojego bloga wpadać regularnie, żeby zobaczyć co nowego w twoich postach. No i zabieram się za resztę filmów. Pozdrawiam gorąco! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Van świetnie zagrała tę rolę, film przewidywalny ale fajny. Nie zgadzam się z twoją opinią. Ona jest aktorka i wie co robi.:D

  OdpowiedzUsuń
 3. a mnie się podobał, jest to film fantasy więc nic dziwnego, że jest ukazany motyw czarownicy, moim zdaniem w skali od 1 do 10 - 7 :)
  Świetny blog :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Dla mnie super film, szczególnie że glówną rolę ma Alex Pettyfer ♥

  OdpowiedzUsuń
 5. widzę pierwszy raz ten blog i chyba zacznę tu zaglądać regularnie ^_^

  OdpowiedzUsuń