środa, 21 marca 2012

To mnie kręci(Drive Me Crazy)

Come back.

Przepraszam że zaniedbałam tego bloga ale ostatnio na prawdę nie miałam czasu. Mimo iż wiem że nie ma zbyt wielu obserwatorów , to przynajmniej dla tych kilku osób zrecenzuję kolejny film.
Nicole i Chase to sąsiedzi , niegdyś przyjaciele. ich drogi rozeszły się gdy poszli do liceum. Ona szkolna gwiazda, on buntownik , miłośnik poezji. Film opiera się na przysłowiu stara miłość nie rdzewieje. Przebojowa Nicole, przeżywa dramat: wymarzony partner na studniówkę, wybrał rywalkę. Nicole postanawia się zemścić, próbując zmienić zaniedbanego i pełnego kompleksów sąsiada i wzbudzić tym samym zazdrość w chłopaku, który dał jej kosza. Przeciwieństwa się przyciągają i wkrótce pomiędzy Nicole i Chasem zrodzi się coś co nazywamy miłością.


Typowa komedia romantyczna dla nastoletnich widzów. Uważam też że to jedna z lepszych komedii o licealistach. Idealna na poprawę humoru czy sobotnie przedpołudnie. Lekka przyjemna + przystojni aktorzy !!W skali od 1 do 10 daję 8.5Na prawdę polecam jeden z moich ulubionych filmów z tego okresu !! Niestety filmu nie można nigdzie obejrzeć online ale można ściągnąć ze strony http://torrenty.org/ 


1 komentarz: